"Не бачу змін": ексміністр пояснив, що не так з громадським транспортом

Володимир Омелян заявив про необхідність розробити транспортну модель міста, області, країни

"Не бачу змін": ексміністр пояснив, що не так з громадським транспортом

Ексміністр інфраструктури Володимир Омелян в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що перевізники та чиновники не зацікавлені в покращенні якості громадського транспорту в Україні.

На запитання, чому у сфері громадського транспорту не відбувається змін, Омелян відповів:

"Вихід є. Ключове питання – це транспортна модель міста, області, країни. Другий вихід – треба чітко розуміти, що муніципальний транспорт – це мінімум 80% всього транспорту в містах і в області. Третє – коли нам кажуть, що коштів немає – кошти є. Є багато шляхів це вирішити. Цього просто не хочуть робити, бо приватні перевізники зацікавлені у співпраці з чиновниками, бо це вже давно спільний бізнес. Їх не цікавлять люди, їх цікавить власний заробіток".

Читайте також: Транспорт після карантину: експерт дав невтішний прогноз щодо цін

Популярні відео

За його словами, таких прикладів є чимало по всій Україні.

"І я, на жаль, не бачу тут змін, бо коли я чую про сотні нових автобусів – ми ж не кажемо, що одночасно є сотні автобусів, які списують. І насправді нічого не змінюється. Ми начебто щось нове отримуємо, а списали значно більше старого", - додав ексміністр.

Читайте також: Чому важливо брати квиток у маршрутці – експерт пояснив вигоду

Нагадаємо, голова "Асоціації перевізників Києва і Київської області" Віктор Мойсеєнко в ефірі телеканалу "Україна 24"  розповів, чи зможе Київ відмовитися від маршруток.

Джерело Україна 24 Теги