Є один жвавий сегмент — експерт про те, в яке житло вкладати гроші

Експерт з нерухомості розповів, житло якого типу зараз продається найкраще

Є один жвавий сегмент — експерт про те, в яке житло вкладати гроші

Чи варто зараз інвестувати гроші в нерухомість і в яку саме, розповів експерт з ринку нерухомості Ярослав Цуканов в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Все залежить від виду нерухомості. Первинний ринок зараз не дуже бадьорий, продажів майже немає, тому що сильно позначилася криза. Ситуація з "Укрбудом", який збанкрутував, також впливає. Тому люди не дуже поспішають вкладати гроші в первинну нерухомість. На вторинному ринку теж не найкраща ситуація, тому що люди перестали купувати на карантині. Дуже впала ціна на продаж і на оренду житла.

Але є ще один сегмент — заміська нерухомість. Багато будинків були виставлені в оренду і були здані. І зараз ми спостерігаємо попит на земельні ділянки та на будинки вартістю до 200 тисяч доларів у межах 40 км від Києва. Це такий сегмент, який ситуативно зараз розвивається", — сказав він.

Читайте також: "Чекаємо осені": експерт розповів про ситуацію на ринку житла

Популярні відео

За словами експерта, поки невідомо, коли ринок пожвавиться.

"Відновлення ринку нерухомості — це зростаюча економіка. Тільки після того, як людям вистачає на первинні потреби, вони відкладають гроші, які через кілька років осідають на ринку нерухомості. Тобто це такий "жирок", який формується на базі багаторічної праці. Поки не буде зростання економіки, не буде і пожвавлення на ринку нерухомості", — сказав він.

Раніше експерт розповів, чи допоможе зниження іпотечних ставок залучити клієнтів до банків.

 
Джерело Україна 24 Теги