Зручно просто підвищувати тарифи: нардеп про проблеми "Укрзалізниці"

За п'ять років тарифи на "Укрзалізниці" зросли на 54%

 Зручно просто підвищувати тарифи: нардеп про проблеми "Укрзалізниці"

Народний депутат, позафракційний Сергій Магера в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про необхідність реформування «Укрзалізниці».

«Стосовно «Укрзалізниці», щоб ми чітко собі уявили, Наглядова рада управляє «Укрзалізницею» 5 років - і ось дивіться, з 2015 по 2019 рік включно у нас тарифи зросли на 54%. Це практично в півтора разу. Курс долара за цей же відрізок зріс всього лише на 8% -10%. Тобто реально у нас Наглядова рада працює і бачить рецепт в піднятті ефективності цього гігантського монополіста виключно в підвищенні тарифів », - зазначив нардеп.

Читайте також: "Укрзалізниця" виходить з карантину: прогноз щодо цін на квитки

Популярні відео

При цьому, за його словами, створення такого органу, як Наглядова рада, взагалі є позитивним, тому що між монополістом і споживачем потрібен якийсь орган, який чув би тих вантажоперевізників, які користуються залізницею.

«Я вже не буду говорити про те, що «Укрзалізниця» - той монополіст, який... просто перезріла ситуація щодо його реформування і реструктуризації на окремі бізнеси, які будуть прозорішими. Не впевнений, що на це піде хтось із кандидатів (на посаду голови УЗ - ред.), тому що насправді дуже зручно просто підвищувати тарифи», - наголосив Магера.

Читайте також: Багато грошей осідає в кишенях - ексміністр про проблеми "Укрзалізниці"

Нагадаємо, раніше політичний експерт Олександр Солонтай в ефірі каналу "Україна 24" розповів, що на "Укрзалізницю" очікують великі збитки.

Джерело Україна 24 Теги