"Бачимо великий попит": експерт розповів, чи зростатимуть ціни на житло

На думку експерта, спостерігається зростання продажів на ринку нерухомості

"Бачимо великий попит": експерт розповів, чи зростатимуть ціни на житло

Експерт ринку нерухомості Олексій Коваль в ефірі каналу "Україна 24" розповів про ситуацію на ринку нерухомості й про те, чи зростатимуть ціни найближчим часом.

"Навіть до зміни курсу валют ми вже спостерігали, що вийшли на докарантинний період, на період 2019 року. Первинна нерухомість зараз купувалася дуже активно. Звичайно, після знецінення гривні ми бачимо великий попит, дуже багато людей зараз купують житло", - сказав експерт.

Читайте також: Українцям потрібно полегшити покупку житла - фінансист дав рецепт

Популярні відео

За словами Коваля, ціни вже почали зростати, й зростатимуть надалі.

"На період карантину майже всі забудовники заморозили ціни - не перераховували, не піднімали. Коли почалося деяке ослаблення карантину, я побачив, що на деяких комплексах ціни почали зростати. Зараз, тиждень-два-три, забудовники будуть дивитися на курс долара, і, я думаю , через деякий період - два-три тижні - ціни знову будуть підніматися. (У найближчі роки - ред.) ціни на якісні комплекси зростатимуть, буде трохи змінюватися сегмент і розподіл житла на ринку по класах. Економ-класу вже майже не буде, буде більше "комфорту" і "бізнесу" - і на них ціни будуть рости", - сказав він.

Читайте також: Доступне житло для українців - в НБУ назвали умови запуску іпотеки

Нагадаємо, економіст Олег Пендзин в ефірі каналу "Україна 24" розповів, чи реально знизити ставки по іпотеці до 5-7% річних.

Джерело Україна 24 Теги