Курс валют в Україні: економіст пояснив, що відбувається з доларом

Ситуація на валютному ринку змінилася під тиском обставин

Курс валют в Україні: економіст пояснив, що відбувається з доларом

Курс гривні в Україні знову почав зміцнюватись після коливань долара, пов'язаних зі зміною керівництва Національного банку України.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" економіст Андрій Блінов.

"Ситуація на валютному ринку змінилася, зокрема під тиском обставин, передусім інформаційних повідомлень, які показують, що фактично жодного відходу політики Національного банку, політики уряду від позицій макрофінансової стабілізації не відбулось", - зазначив експерт.

Читайте також: Інфляції боятися не треба — в "Слузі народу" розповіли, що буде з гривнею

Популярні відео

Блінов нагадав, що обмінний офіційний курс НБУ 27,87 грн/дол. встановлений за результатами вчорашніх торгів. За його словами, у четвер близько 14:00 керівник НБУ Кирило Шевченко оголосив про збереження облікової ставки на рівні 6%, і вже о 15:00 на ринку тенденції змінилися, курс почав посилюватись.

"Сьогодні впродовж дня ми бачимо маленьке, але посилення курсу гривні. В останні 25 годин іде в декілька копійок, передусім щодо долара, зміцнення національної валюти", - зазначив економіст.

Нагадаємо, президент інвестиційної групи "УНІВЕР" Тарас Козак в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що в Україні є передумови для зміцнення гривні.

Теги