Як прожити на 2700 грн: у Мінсоцполітики відповіли на скаргу пенсіонерки

Микола Шамбір зауважив, що питання пенсій і субсидій – "це дві різні програми"

Як прожити на 2700 грн: у Мінсоцполітики відповіли на скаргу пенсіонерки

Радник міністра соціальної політики Микола Шамбір в ефірі телеканалу "Україна 24" зробив роз'яснення щодо отримання субсидій малозабезпеченими пенсіонерами.

Пенсіонерка поскаржилася кореспонденту телеканалу, що при розмірі пенсії 2700 грн її більша частина йде на сплату комунальних послуг. На її запитання, як прожити на ці гроші, радник міністра відповів:

"Я б розділяв питання пенсії і квартири. Є програма субсидій, яка орієнтовно говорить про те, що квартирна плата повинна бути не більше 15% (середньомісячного доходу - ред.). Якщо більше цього розміру, значить призначається субсидія. Вона визначається індивідуально, тому рахувати треба в кожному випадку, але приблизно рівень такий. Тому говорити про те, що оплата за квартиру бере більше 15%, мабуть, не треба".

Читайте також: Перерахунок пенсій в Україні: у Пенсійному фонді сказали, хто скільки отримає

Популярні відео

Шамбір зауважив, що питання пенсій і питання субсидій – "це дві різні програми".

"Субсидії зроблено для того, щоб там, де велике зростання цін було, перекрити й надати допомогу цим людям", - додав він.

Читайте також: Як докупити стаж для виходу на пенсію: у Пенсійному фонді дали пораду

Нагадаємо, раніше директорка департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду України Олена Охріменко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, як українцям перевірити стаж для пенсії.

Джерело Україна 24 Теги