"Це буде братовбивча війна": Ляшко розповів, як у селян хочуть забрати землю

Політик зазначив, що влада витісняє одноосібників

"Це буде братовбивча війна": Ляшко розповів, як у селян хочуть забрати землю

Нові податки змусять людей відмовитись від своїх паїв. Таку думку вислови в ефірі телеканалу «Україна 24» лідер Радикальної партії Олег Ляшко, відповідаючи на запитання глядача. 

«Влада хоче ввести плату по 6 тисяч гривень з гектара. Це вони розказують, що всі повинні платити податки. А насправді, вони хочуть добити одноосібників. Майже 5 мільйонів селян в Україні самі обробляють землю – не здають її в оренду. Вони хочуть у цих 5 мільйонів людей забрати землю. Уявіть собі: неважливо заробив ти чи не заробив, посіяв на тому паї чи не посіяв, щороку з гектару 6 тисяч гривень віддай. Середній пай – 2-4 гектари. Ось 18-24 тисяч на рік треба віддати незрозуміло за що. А в основному власники паїв – пенсіонери», - говорить політик. 

Ляшко зазначив, що влада витісняє одноосібників, щоб відновити монопольне становище великих землевласників.

«Це робиться для того, щоб вбити одноосібників, забрати у них землю для олігархів. Ось мета влади: добити фермерів-одноосібників, добити село і віддати задарма землю олігархам, які потім за мільярди її продадуть. Я категоричний противник цієї політики. Тому що це, фактично, братовбивча війна на селі. Я не допущу цієї війни, розколу і вбивства села», - підсумував політик. 

Популярні відео

Раніше Олег Ляшко закликав владу андати державну допомогу фермерам, як це зробили у Євросоюзі.

Джерело Україна 24 Теги