Це кричущий сигнал — нардеп про борги за комуналку

Депутат від "Батьківщини" вважає, що держава не контролює ринок ЖКГ

Це кричущий сигнал — нардеп про борги за комуналку

 У сфері ЖКГ панує безлад з тарифами, заявив нардеп з фракції "Батьківщина" Олексій Кучеренко в ефірі каналу "Україна 24".

"Заборгованість за комуналку 60 млрд грн – дуже велика. Це кричущий сигнал, що ситуація у сфері житлово-комунального тарифоутворення, надання комунальних та енергетичних послуг нездорова, неправильна. Це криза. Чим небезпечні борги? Тим, що люди, які платять, справедливо ставлять питання: як так, ми платимо, поруч сусід не платить, він отримує позику, а ми за нього платимо. 

"Як на мене, ключовим питанням сьогодні стало те, що держава повністю втратила контроль за тарифоутворенням, і сьогодні лавиною ці тарифи душать людей. Люди бачать сукупну платіжку з купою тарифів, ринку там нема – а держава не контролює це. Кардинально зросла платіжка. Неправильна структура нарахування", — сказав він.

Читайте також: Не всіх потрібно карати - експертка розповіла, що робити з боржниками по ЖКГ

Депутат розповів, як, на його думку, треба вирішувати питання.

"Я б повертав достатньо жорстке державне тарифне регулювання в системі енергетики та комуналки. При цьому списувати борги категорично не можна. Бо той, хто платив, поставить запитання: а навіщо я платив?" — сказав він.

Популярні відео

Раніше Кучеренко заявив, що водоканал може придумати спосіб, щоб відключити людей від водопостачання, хоча не має права цього робити.

Джерело Україна 24 Теги