Закриття шахт в Україні: у Кабміні пояснили, що чекає на гірників

Міненерго не має наміру "просто закривати шахти на ключ"

Закриття шахт в Україні: у Кабміні пояснили, що чекає на гірників

Плани Кабміну щодо закриття збиткових вугільних шахт в Україні передбачають вирішення соціальних проблем шахтарів і їх перенавчання на інші професії.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" радник міністра енергетики Олександр Трохимець.

"Що стосується пілотних проєктів стосовно закриття вугільних шахт - питання стоїть не так, що "прийшли сьогодні - всі вільні". Зараз йдуть міжурядові перемовини на рівні Міністерства енергетики та міністерств Німеччини і Британії. Йдеться про закриття найзбитковіших шахт, але це проєкт не одного року, це ціла програма, яка повинна закінчитися перенавчанням шахтарів на інші професії. Буде розроблена програма. Люди, яких вона стосується, будуть безпосередніми учасниками, зокрема і розробки програми", - сказав радник міністра.

Популярні відео

Читайте також: Вимагають не тільки виплат: нардеп розповів, чого ще хочуть шахтарі від влади

Трохимець запевнив, що уряд "не збирається просто брати й закривати шахти на ключ, поки не будуть вирішені соціальні питання".

Нагадаємо, заступниця голови Незалежної профспілки гірників Наталія Левицька в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, які вимоги висувають шахтарі, які страйкують під стінами Офісу президента України.

Джерело Україна 24 Теги