Це не те, що обіцяв уряд - Гончаренко про тарифи на електроенергію

Депутат від "Європейської солідарності" заявив, що українських виробників хочуть позбавити конкурентоспроможності

Це не те, що обіцяв уряд - Гончаренко про тарифи на електроенергію

Підвищення тарифів на електроенергію вдарить по бізнесу. Про це заявив нардеп від фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко в ефірі каналу "Україна 24".

"Якщо ми оголосили, що завдання — це витягувати українську економіку з того крутого піке, в якому вона перебуває, то рішення (про підвищення тарифів на електроенергію - ред.) абсолютно безглузде. Тому що наше завдання — допомогти економіці, і бізнесу в першу чергу, бути конкурентоспроможними та якось втриматися на плаву.

А це рішення вдарить по бізнесу, тому що електроенергія закладена в ціні будь-якого товару, і тих товарів, які ми відправляємо на експорт. Це зробить наші підприємства менш конкурентоспроможними", — сказав він.

Читайте також: Це удар під дих — експерт про ініціативу щодо тарифів на електроенергію

Депутат заявив, що таке рішення йде врозріз з обіцянками уряду.

"Думаю, це точно не той шлях економічного націоналізму, який оголошував наш уряд, обіцяючи нам, що вони підтримуватимуть вітчизняного виробника. На жаль, це крок у зворотний бік, і він може мати серйозні наслідки у вигляді втрати робочих місць, податкових надходжень

Мені здається, такі рішення не можна приймати без економічних розрахунків, які стосуються не тільки того, що буде сплачено за електроенергію, але як це відіб'ється на кожній з ключових галузей. А таких розрахунків немає, і ніхто ними навіть не займався", — сказав він.

Нагадаємо, НКРЕКП хоче вдвічі підняти тарифи на послуги з передачі електричної енергії. Цю ідею розкритикувала в ефірі "Україна 24" народна депутатка Вікторія Гриб.

Джерело Україна 24 Теги