Є ризики по бюджету: в "Слузі народу" розповіли, чи вистачить грошей на пенсії та зарплати

Депутатка Галина Янченко назвала головні проблеми з держбюджетом цього року

Є ризики по бюджету: в "Слузі народу" розповіли, чи вистачить грошей на пенсії та зарплати

Уряд виділив майже 30 млрд гривень на покриття дефіциту бюджету Пенсійного фонду. Чи вистачить у бюджеті грошей на виплату пенсій, заробітних плат бюджетникам та інших нарахувань, розповіла нардепка від фракції "Слуга народу" Галина Янченко в ефірі каналу "Україна 24".

"Головна проблема цьогорічного бюджету полягає в тому, що у нас пікове навантаження за зовнішніми виплатами. Це було зроблено, я навіть припускаю, що спеціально, робилася реструктуризація зовнішніх запозичень у 14-15 році. Але коштів до кінця року вистачить, хоча дефіцит великий. Дефіцит у Пенсійному фонді існував багато років, він перманентний і завжди дофінансовується з бюджету", — сказала вона.

Популярні відео

За словами Янченко, влада намагається контролювати ситуацію.

Цього року є певні ризики по бюджету, але ми намагаємося тримати ситуацію під контролем. Я сподіваюся, що вистачить грошей і для покриття пенсій, і я хочу нагадати, що в травні ми провели індексацію на 11%. Також коштів вистачить і на виплати бюджетникам, і на завершення низки програм, які запустять стимули для зростання економіки", — сказала вона.

Раніше економіст дав тривожний прогноз про те, що чекає Україну восени.

Джерело Україна 24 Теги