Хто очолить НБУ: у Раді назвали найімовірнішого кандидата

Нардеп Ярослав Железняк поділився чутками з кулуарів парламенту

Хто очолить НБУ: у Раді назвали найімовірнішого кандидата

Найбільш імовірним кандидатом на посаду голови Національного банку України замість Якова Смолія є голова правління державного "Укргазбанку" Кирило Шевченко.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" народний депутат від партії "Голос" Ярослав Железняк.

"Те, що я сьогодні чув у кулуарах від колег, особливо з коаліції, поки виглядає так, що Кирило Шевченко виглядає як найбільш імовірний кандидат на голову НБУ", - заявив Железняк.

Популярні відео

Читайте також: Відставка глави НБУ: банкір назвав дві загрози для України

Водночас, він зазначив, що треба дочекатися самого голосування.

"Слава Богу, у нас є закон про Національний банк, досить жорсткі критерії – і багато чуток про деяких осіб просто не справджуються. Щодо чуток про бажання пана Гетманцева стати головою НБУ, знову ж таки, є закон. Я не думаю, що Гетманцев відповідає критеріям, які є в законі про НБУ", - зауважив нардеп.

1 липня голова Національного банку України Яків Смолій подав президенту Володимиру Зеленському заяву про відставку за власним бажанням. Зеленський вніс до Верховної Ради подання на звільнення Якова Смолія з посади.

Нардеп від партії "Слуга народу" Мар'ян Заблоцький в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що голова НБУ Яків Смолій обвалив курс гривні "безвідповідальною" заявою щодо політичного тиску на нього.

Джерело Україна 24 Теги