"Долар буде на місці крутитися": що думають українці про курс та голову НБУ

Журналісти з'ясували, чи зменшився ажіотаж в пунктах обміну валют і які прогнози щодо зміни курсу

"Долар буде на місці крутитися": що думають українці про курс та голову НБУ

Заява про звільнення Якова Смолія з посади голови НБУ спричинила ажіотаж на валютному ринку. Курс долара почав зростати, а в обмінні пункти вишикувалися черги. Журналісти телеканалу "Україна 24" з'ясовували, що відбувається з курсом долара в столичних обмінниках 3 липня.

З ранку обмінники почали знижувати курс гривні, на міжбанку вночі гривня впала на 41 копійку по відношенню до долара і на 66 копійок — до євро. При цьому черг до обмінних пунктів немає. Співробітниця банку, з якою поговорили журналісти, розповіла, що справжній ажіотаж був 1 і 2 липня. Причому, якщо позавчора люди масово скуповували валюту, то вчора вже її обмінювали. Люди, яких опитали журналісти, припустили, що курс може трохи коливатися, але ажіотажу вже не буде, оскільки у населення немає грошей.

Популярні відео

Журналісти запитали українців, що, на їхню думку, відбуватиметься з курсом і що вони думають про відставку голови НБУ.

"Я думаю, що долар буде на місці крутитися, до 40 не дійде. Максимум - до 30", — сказав один із перехожих.

"Зараз підскочили, а далі... Я думаю, уряд повинен це вирішити. Я думаю, що повинно стабілізуватися все", — сподівається інший чоловік.

"Треба було йому (Смолію - ред.) попрацювати ще трохи. Зараз такий період, коли не можна кидати свою хату", — заявила жінка.

Деякі люди зізнавалися, що хочуть заробити на курсі валют, тому скуповують долари, щоб потім продати. За їхніми власними прогнозами, долар восени перевищить позначку 30 гривень. Щодо звільнення Смолія - українці вважають це рішення занадто поспішним.

Популярні відео

Раніше політолог розповів, коли буде призначено нового голову НБУ.

 
Джерело Україна 24 Теги