Карантин і нерухомість: експерт розповів, як змінюються ціни

Наслідки карантину для ринку нерухомості буде видно через місяць

Карантин і нерухомість: експерт розповів, як змінюються ціни

Юрист, голова Спілки консультантів з нерухомості Іван Кудояр в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, як карантин у зв'язку з епідемією коронавірусу COVID-19 впливає на ціни на нерухомість.

«Карантин, звичайно, позначається на економіці і на цінах на нерухомість. Але треба розуміти, що все-таки ринок нерухомості дуже інертний, і ми наслідки карантину побачимо десь в середині липня, а то і в серпні. Я вважаю, що ціни на нерухомість не будуть падати», - зазначив експерт.

Популярні відео

За його словами, як змінилися ціни, залежить від сегмента ринку нерухомості.

«Є комерційна нерухомість, є земля, є квартири, є квартири еліт-класу. Скажу, що земля зараз користується колосальним попитом. І під час карантину вартість заміської нерухомості зросла на 10-15%. А вартість комерційної нерухомості трохи підупала. Щодо квартир економ-класу, до 1,5 млн грн, то така нерухомість залишилася в ціні тій самій, як і була. А дорожча нерухомість трохи підупала. Різний сегмент по-різному реагуватиме, але, знову ж таки, ми це побачимо десь через місяць», - заявив Кудояр.

Читайте також: Ціни на житло в Україні змінюються - експерт назвав цифри

Раніше президент Асоціації з нерухомості Юрій Піта розповів, як змінилися ціни на житло і від чого залежить, як буде розвиватися ситуація на ринку.

Джерело Україна 24 Теги