Україна дає роботу і пенсії росіянам - Ляшко про поправку Геруса

Політик заявив, що влада не бажає створювати робочі місця в Україні

Україна дає роботу і пенсії росіянам - Ляшко про поправку Геруса

Російські шахтарі і пенсіонери отримують гроші з бюджету України, поки українські шахтарі бастують під Кабміном.

Про це заявив в ефірі каналу "Україна 24" лідер Радикальної партії Олег Ляшко, коментуючи скандальну поправку нардепа від "Слуги народу" Андрія Геруса, яка дозволила імпорт електроенергії з Росії.

"Треба, щоб мільярди коштів українців ішли на робочі місця всередині країни, а не так, що купують імпорт і забезпечують робочі місця нашим конкурентам. Відомий злочин Андрія Геруса, коли він поміняв законодавство, запустив в Україну російську електрику. Вивели мільярди гривень з України, дали роботу російським шахтарям, російським пенсіонерам за наш рахунок заплатили пенсії. А наші шахтарі бастують під Кабміном, бо їм місяцями не платять зарплату. І нашим пенсіонерам піднімають на 17 гривень чи 1,5 гривні пенсію. Що це за підвищення – це курям на сміх. Совість би мали, ніж отак знущатися над людьми", - заявив Ляшко.

Читайте також: "Це привід для складання мандата" — Ляшко прокоментував чутки про Геруса

Як наголосив політик, "мільярди виводять за кордон, замість того щоб створювати робочі місця в Україні, щоб податки до бюджету були і щоб були гроші на виконання соціальних зобов’язань держави".

Популярні відео

Нагадаємо, член парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Вікторія Гриб в ефірі каналу "Україна 24" заявила, що через "поправку Геруса" Україні загрожує втрата енергонезалежності.

Джерело Україна 24 Теги