Криза в Україні: міністр розповів, що буде з пенсіями і робочими місцями

Ділова активність в Україні відновлюється і поліпшується, зазначив Ігор Петрашко

Криза в Україні: міністр розповів, що буде з пенсіями і робочими місцями

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Ігор Петрашко в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що економіка України в червні демонструє позитивну динаміку, і прояснив ситуацію з пенсіями і зайнятістю під час кризи.

"Ми бачимо по травню, що показники порівняно з квітнем дещо покращились. Ми ще маємо падіння порівняно з травнем минулого року. Це пояснюється двома чинниками - була негативна динаміка ще до початку коронавірусу, і друге - певні галузі, як вантажоперевезення, транспортні перевезення, сфера громадського харчування - також демонстрували спад", - заявив урядовець.

Читайте також

Міністр зазначив, що в червні "ділова активність відновлюється і покращується".

"Стосовно того, що буде з пенсіями, зарплатами і зайнятістю - ми маємо достатньо коштів. Щодо виплат пенсій - це взагалі питання навіть не обговорюється. Щодо зайнятості - ми бачимо другий тиждень поспіль стабілізацію нових заявок у Фонд безробіття, тобто кількість зареєстрованих безробітних перестала рости, хоча ми максимально спростили процедуру. Тому ми допускаємо, що ринок стабілізувався, люди почали виходити на роботу", - розповів Петрашко.

Популярні відео

Голова Мінекономіки також зазначив, що уряд досяг непоганих результатів в рамках виконання програми "500 тисяч робочих місць".

"З початку коронавірусу тільки через фонд зайнятості, який безпосередньо курується Міністерством економіки, вже працевлаштовано понад 150 тисяч людей. Плюс 58 тисяч вакансій на даний момент", - повідомив він.

Нагадаємо, раніше економіст, координатор експертної платформи НБУ Андрій Блінов в ефірі каналу "Україна 24" розповів, коли економічна криза в країні дійде до найвищої точки.

Джерело Україна 24 Теги