Що потрібно зробити банкам після карантину - в НБУ озвучили завдання

Перша заступниця голови НБУ похвалила банківську систему і розповіла про головні проблеми, які виникнуть після карантину

Що потрібно зробити банкам після карантину - в НБУ озвучили завдання

Перша заступниця голови НБУ Катерина Рожкова в ефірі каналу "Україна 24" розповіла, які проблеми стоять перед Нацбанком і банками після виходу з карантину.

"В цілому банківська система відчуває себе досить непогано. Історично вперше в кризу банківська система увійшла в хорошій формі, і це дозволило їй витримати всі ці проблеми, перебудувати свою роботу і навіть витримати період кредитних канікул, який, звичайно, позначився на прибутковості банківської системи" , - сказала Рожкова.

Популярні відео

Читайте також: Кредитні канікули через карантин: в НБУ пояснили, що чекає на українців

Заступниця голови НБУ, проте, стурбована тим, як банківська система працюватиме після завершення карантину, після того, як економіка почне своє відновлення.

"Ми говоримо, що економіці потрібні банківські кредити, і наше завдання разом із банками - забезпечити їх доступність, завдання наше - адаптувати кредитні продукти. Фінансовий стан підприємств, громадян погіршився через кризу, і треба зробити так, щоб кредитні продукти були доступними для бізнесу і людей після закінчення карантину та сприяли відновленню економіки", - сказала Рожкова.

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" банкір Ігор Львов розповів, яких відсотків за кредитами очікувати українцям в найближчі півроку.

Джерело Україна 24 Теги