Урожай постраждав: очікуються проблеми з популярним овочем

Деякі види овочів постраждали через високу вологість

Урожай постраждав: очікуються проблеми з популярним овочем

Виконавчий директор Української плодово-овочевої асоціації Семен Крамаренко в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про врожай овочів і ягід, а також вказав на проблемну групу овочів.

«Через несприятливу погоду багато фермерів сильно постраждали. Урожай овочів і ягід постраждав. Насамперед це стосується ягід і фруктових дерев, таких як черешня, абрикос, персик. З овочами ситуація трохи краща. Виробники картоплі досить оптимістично дивляться на сезон. Щодо буряків та моркви виробники теж кажуть, що урожай буде хорошим. А ось з цибулею певні проблеми, тому що ці овочі постраждали через високу вологість», - зазначив Крамаренко.

Він також розповів про сезонні ціни на черешню та полуницю.

«Зараз підходить пік сезону по черешні. Останні кілька днів ціни на неї знижуються, і, прогнозовано, пропозиція на ринку в найближчі дні буде підвищуватися, відповідно, ціни на полуницю і садові будуть знижуватися», - заявив директор Української плодово-овочевої асоціації.

Читайте також: Ціни на овочі та ягоди скоро зміняться — економіст

Нагадаємо, заступник міністра економіки Тарас Качка в ефірі каналу "Україна 24" також розповів, що Україна забезпечує свої основні потреби в овочах, проте майже вся картопля на полицях магазинів – іноземного виробництва.

Джерело Україна 24 Теги