В "Слузі народу" розповіли, чим завершиться співпраця України з МВФ

Чинна влада розраховує ще на чотири транші

В "Слузі народу" розповіли, чим завершиться співпраця України з МВФ

Влада України має намір повністю виконати поточну програму співпраці з Міжнародним валютним фондом, після чого відмовитись від нових кредитів МВФ.

Про це заявила в ефірі каналу "Україна 24" заступниця голови парламентського комітету з питань економічного розвитку, нардеп від партії "Слуга народу" Роксолана Підласа.

"У нас мета як у політичної команди завершити співпрацю з МВФ, причому завершити в позитивному ключі – не так, як це відбувалося за попередньої влади, яка просто не виконувала умови меморандуму, і в них закінчувалися ці меморандуми", - заявила Підласа.

Популярні відео

Читайте також: "Ми не повинні позичати у МВФ": міністр назвав терміни відмови від кредитів

Вона зазначила, що чинна влада має намір отримати всі чотири транші, які залишилися за цією програмою.

"У нас є мета – щоб ця програма стала останньою. Але ця програма може стати останньою тільки тоді, коли в наступні роки Україна відновить економічне зростання і українські підприємства наповнюватимуть український бюджет", - наголосила нардеп.

9 червня рада директорів МВФ офіційно затвердила програму співпраці з Україною. Загальна сума допомоги Україні - 5 млрд доларів упродовж 18 місяців. Перший транш становить 2,1 млрд доларів.

Нагадаємо, раніше політолог Олег Саакян в ефірі каналу "Україна 24" розповів, скільки заборгував кожен громадянин України МВФ та іншим міжнародним фінансовим установам.

Джерело Україна 24 Теги