Завершення співпраці з МВФ не світить – нардеп розповів, скільки винні українці

Україна нині винна 92 млрд доларів. Ця перспектива сумна, вважає Цимбалюк

Завершення співпраці з МВФ не світить – нардеп розповів, скільки винні українці

Народний депутат із фракції «Батьківщина» Михайло Цимбалюк в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про зовнішні борги України й коли країна зможе за ними розрахуватись.

«92 млрд доларів сьогодні винна Україна. Тобто кожен житель України, за статистикою, винен МВФ 53 тис. гривень (приблизно 2 тис. доларів) , навіть ті, хто тільки народився. Ця перспектива сумна, бо дійсно сьогодні світова економічна криза, коронавірус – промислове виробництво падає, ВВП знижується», - заявив нардеп.

Популярні відео

Через це, за його словами, найближчі 10 років в Україні, за прогнозами фахівців-економістів, не світить завершення співпраці з МВФ.

«Якщо попередній прем’єр Олексій Гончарук обіцяв ріст ВВП 5-7% щорічно, то це, можливо, і вийшли б на період у 10 років. Поки що це нереально. Але дуже важливо, щоб український уряд розібрався з коштами «Нафтогазу», де вони поділися; з тим, про що казав ексміністр Уманський, що викрадали 8-12 млрд з бюджету. Якщо з цим розберемось, то хоча б будемо знати, які перспективи», - наголосив Цимбалюк.

Читайте також: Співпраця України з МВФ – нардеп вказала на велику проблему

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" прем'єр-міністр Денис Шмигаль розповів, що МВФ не висуватиме Україні будь-яких додаткових вимог щодо отримання другого траншу допомоги.

Джерело Україна 24 Теги