Економіка повністю зупиниться - ексміністр про посилення карантину в Україні

Тимофій Милованов порадив владі не кидатися в крайнощі в питанні посилення карантину

Економіка повністю зупиниться - ексміністр про посилення карантину в Україні

Україна в разі нового посилення карантину через коронавірус ризикує повністю зупинити свою економіку.

Про це заявив в ефірі каналу "Україна 24" колишній міністр економіки України Тимофій Милованов.

"За оцінкою Київської школи економіки, 53,5 млрд доларів - це втрати від коронавірусу з урахуванням наслідків у майбутньому. Це приблизно третина ВВП... Ми не побачимо великої кількості смертей прямо зараз, але якщо економіка буде падати, ми побачимо в майбутньому, що люди будуть жити менше, будуть жити менш якісно, ​​і не зможуть інвестувати в розвиток своїх дітей", - заявив ексміністр.

Популярні відео

Читайте також: "Досить вже гуляти": у Зеленського зробили заяву щодо посилення карантину

На думку Милованова, найгірше, що може зробити українська влада при спалаху епідемії - це "знову кинутися в крайнощі і запровадити жорсткий карантин, який повністю зупинить економіку". Він зазначив, що жорсткі заходи можна вводити тільки в окремих регіонах, але не по всій країні.

"Я за варіант, який у Швеції - за відкритий адаптивний карантин. Наші розрахунки показують, що економічні втрати в довгостроковому періоді будуть дуже великими. Наша економіка слабка, і грошей на підтримку людей мало, тому економіка повинна працювати", - додав колишній глава Мінекономіки.

Нагадаємо, раніше головний санітарний лікар України, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі каналу "Україна 24" розповів, які фактори впливають на пом'якшення або посилення карантину в Україні.

Джерело Україна 24 Теги