У Польщі зріс попит на заробітчан з України - озвучені цифри

У зв'язку з кризою в Україні сотні тисяч безробітних шукають роботу за кордоном

У Польщі зріс попит на заробітчан з України - озвучені цифри

Сотні тисяч українських заробітчан в'їхали в Польщу після ослаблення карантину, їх потік зростає з кожним місяцем.

Про це розповів в ефірі каналу "Україна 24" голова Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник.

"У зв'язку з економічною кризою з'явилися сотні тисяч безробітних. Це люди, які розуміють, що не можуть заробити гроші в Україні, і шукають роботу за кордоном. Попит на українських трудових мігрантів досить великий. Наприклад, Польща очікувала, що тільки в травні до них приїдуть 480 тис. трудових мігрантів. В цілому в травні заїхало понад 100 тис., і в червні ця цифра наближається до 110 тис., тобто потік збільшується", - повідомив він.

Популярні відео

Читайте також: Чому українці їдуть на заробітки за кордон - експерт назвав головну причину

За словами експерта, світова криза вплинула на доходи роботодавців, тому заробітчанам не слід розраховувати на великі зарплати.

"Я сподіваюся, що хоча б зарплати не будуть зменшуватися. Однією з таких ознак того, що зарплати не будуть рости, є звернення Асоціації роботодавців Польщі до місцевого уряду з проханням не підвищувати розмір мінімальної зарплати, який планувався в 2021 році. Головне завдання підприємців - зберегти робочі місця, а згодом зарплати будуть підвищуватися разом із зростанням економіки", - зазначив Воскобойник.

Нагадаємо, раніше експертка міжнародного кадрового порталу Юлія Дрожжина в ефірі каналу "Україна 24" розповіла про ситуацію на ринку праці за кордоном. Вона озвучила професії, що користуються найбільшим попитом, і розмір зарплат, на які можуть розраховувати заробітчани.

Джерело Україна 24 Теги