Чому українці їдуть на заробітки за кордон – експерт назвав головну причину

Завдання держави – змінювати економіку, щоб людям було нецікаво кудись їхати

Чому українці їдуть на заробітки за кордон – експерт назвав головну причину

Між зарплатами в Україні і в країнах Євросоюзу зберігається дуже велика різниця, тому зупинити потік заробітчан за кордон владі найближчим часом не вдасться.

Про це розповів в ефірі каналу "Україна 24" голова Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник.

"За даними Держстату, в березні цього року 43% українців отримували зарплату брутто (без урахування податків – ред.) до 7 тис. гривень. Тобто на руки люди отримують приблизно 200 євро на місяць. Лише 6% українців отримують зарплату брутто вище 25 тис. гривень", - заявив Воскобойник.

Популярні відео

Читайте також: У Кабміні мовчать про те, що людям потрібна робота - кадровик про заробітчан

За його словами, "різниця між зарплатами в Україні та у наших західних сусідів настільки велика, що люди будуть їхати з України".

"Завдання держави – не вигадувати якісь мари про те, що поїдуть чи не поїдуть люди за кордон, а робити все, щоб люди, які шукають роботу, були захищені як в Україні, так і за кордоном. Це головне завдання. А паралельно треба змінювати економіку, щоб вона зростала і людям було нецікаво кудись їхати", - пояснив він.

Нагадаємо, раніше експертка міжнародного кадрового порталу Юлія Дрожжина в ефірі каналу "Україна 24" розповіла про ситуацію на ринку праці за кордоном. Вона озвучила професії, що користуються найбільшим попитом, і розмір зарплат, на які можуть розраховувати заробітчани.

Джерело Україна 24 Теги