Співпраця України з МВФ – нардеп вказала на велику проблему

У Кабміну немає чіткого плану дій, вважає Кіра Рудик

Співпраця України з МВФ – нардеп вказала на велику проблему

Україна не виконає вимоги Міжнародного валютного фонду, які МВФ висував для надання чергового кредиту.

Таку думку висловила в ефірі каналу "Україна 24" народна депутатка України від партії "Голос" Кіра Рудик. Нардеп уточнила, що підтримує виконання умов МВФ, але не вірить у це.

"Про програму МВФ казали – ми відмовимось від неї до 2023 року. Але давайте розбиратися - однією з умов отримання цього траншу вчасно, ще минулого року, було ухвалення закону про банки. Його відтягували максимально довго, МВФ сказав, що ми відмовляємося від програми. Тоді похапцем прийняли закон про банки і вирішили домовлятися про нову програму. Ці самі люди кажуть – ми відмовимося, нам не потрібні будуть ці гроші, до 2023 року ми придумаємо, як від них відмовитися. Ні, так не буде", – заявила Рудик.

Читайте також: Саакашвілі назвав промах України на переговорах з МВФ

Нардеп нагадала, що в України "є проблеми – діра в бюджеті".

"У програмі дій уряду нема розуміння, яким чином ми будемо виконувати ці умови МВФ. Там усе хороше проти усього поганого, але нема чіткого плану, який би відповідав на питання", – пояснила вона.

Популярні відео

9 червня рада директорів МВФ офіційно затвердила програму співпраці з Україною. Загальна сума допомоги Україні - 5 млрд доларів протягом 18 місяців. Перший транш становить 2,1 млрд доларів.

Нагадаємо, раніше політолог Олег Саакян в ефірі каналу "Україна 24" розповів, скільки заборгував кожен громадянин України МВФ та іншим міжнародним фінансовим установам.

Джерело Україна 24 Теги