Влаштуватися на сезонну роботу: юрист назвала чотири важливі умови при оформленні

Як складати трудовий договір і чим сезонна робота відрізняється від постійної

Влаштуватися на сезонну роботу: юрист назвала чотири важливі умови при оформленні

В Україні активним попитом користуються вакансії сезонного заробітку, де можна заробити за літо. Чим відрізняються сезонні роботи від постійних, розповіла в ефірі "Україна 24" Світлана Кожушко, експертка з питань трудового права.

"Це питання хвилює багатьох у зв'язку з економічною ситуацією. Сезонна робота має тимчасовий характер і відповідно до чинного законодавства вона не може перевищувати 6 місяців. Немає ніякої особливої ​​різниці між постійною та сезонною роботою в процесі оформлення трудових відносин, трудової діяльності, забезпечення гарантій держави й так далі. Єдина відмінність — це термін. Коли приймають працівника, його зобов'язані попередити про терміни роботи та скласти відповідний трудовий договір. До речі, після закінчення цієї роботи можна ставати на облік для отримання допомоги по безробіттю", — розповіла вона.

Читайте також

Експертка підкреслила ще один аспект: до сезонних працівників не застосовується випробувальний термін. Вони приймаються на роботу з першого дня. Вона розповіла, на що потрібно звернути увагу при підписанні трудового договору на сезонну роботу.

"Це чотири основні умови. По-перше, місце роботи; посада і функції, які виконує працівник. Робочий час має бути чітко зазначений. І рівень заробітної плати. Буває по-різному, але краще, щоб це було на випадок, якщо доведеться звертатися до суду", — сказала вона.

При цьому експерт зазначила, що дуже багато хто працює на сезонних роботах "в темну".

Популярні відео

Нагадаємо, в Україні під час карантину через коронавірус кількість вакансій на ринку праці зменшилась вдвічі.

Джерело Україна 24 Теги