Виробляй в Україні – міністр назвав три головні кроки в економіці

Виробляти в Україні має бути необхідно і вигідно

 Виробляй в Україні – міністр назвав три головні кроки в економіці

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко в ефірі телеканалу «Україна 24» назвав три головні напрями роботи в економіці.

«Першочергове завдання для уряду наразі не змінилося – побороти коронавірус. Наступний крок більш практичний: яким чином запустити промисловість, надати новий імпульс українським підприємцям. Тут доречно використати фразу «Виробляй в Україні». Ми хочемо, щоб виробляти в Україні було необхідно і вигідно, тому що це єдиний шлях, яким ідуть ЄС, США та інші країни, які досягли успіху», - зазначив міністр.

Популярні відео

Наступний крок, за його словами, - це доступ до фінансування.

«Ми перезапустили програму реформовану «5-7-9», яка зараз розширена для рефінансування, підприємці можуть рефінансувати свої кредити до 0%. Ми вносили постійно додаткові зміни, виходячи з того зворотного зв’язку, який ми отримуємо. Але ми наголошуємо на тому, що український підприємець повинен мати доступ до довгострокового фінансування під ринкову відсоткову ставку, але яка є конкурентна з нашими країнами-сусідами, в першу чергу з ЕС», - наголосив Петрашко.

Читайте також: Пік економічної кризи зовсім поруч - економіст назвав терміни

Нагадаємо, міністр фінансів України Сергій Марченко в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що вважає збільшення дефіциту бюджету України "нормальним світовим трендом".

Джерело Україна 24 Теги