Саакашвілі назвав промах України на переговорах з МВФ

Переговори з Фондом треба вести гідно на рівних, вважає політик

Саакашвілі назвав промах України на переговорах з МВФ

Україна повинна відправляти на переговори з Міжнародним валютним фондом людей, які будуть більш активно відстоювати її інтереси.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" заявив глава виконавчого комітету Ради реформ Михайло Саакашвілі, коментуючи угоду з МВФ про кредит у 5 млрд доларів.

"Справа в тому, що МВФ хоч і містить корисні речі в цих меморандумах, але є речі, які досить небезпечні. Це залежить не від МВФ, а від команди переговірників, яка веде з ними переговори, які вважають, що вони повинні бути дуже зручними партнерами і не відстоювати національні інтереси України", - заявив політик.

Популярні відео

Читайте також: "Гроші від МВФ - це не перемога": політолог розповів, скільки заборгував кожен українець

За словами Саакашвілі, "таких переговірників треба міняти, тому що з такими учасниками переговорів ми далеко не поїдемо".

"З МВФ треба розмовляти на політичному рівні, розмовляти серйозно, раз нам ці гроші потрібні... Переговори треба вести гідно на рівних", - заявив він.

9 червня рада директорів МВФ офіційно затвердила програму співпраці з Україною. Загальна сума допомоги Україні - 5 млрд доларів протягом 18 місяців. Перший транш склав 2,1 млрд доларів. Раніше йшлося про угоду терміном на 36 місяців і обсягом близько 8-10 млрд доларів.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі каналу "Україна 24" розповів, що президент України Володимир Зеленский домовився про збільшення першого траншу МВФ від 1,9 до 2,1 млрд доларів.

Джерело Україна 24 Теги