Кредит МВФ: у "Слузі народу" назвали галузі, яким потрібні гроші

Нардеп Андрій Мотовиловець прокоментував новий транш для України

Кредит МВФ: у "Слузі народу" назвали галузі, яким потрібні гроші

В Україні переробна та хімічна промисловість найбільше потребують додаткової підтримки коштами Міжнародного валютного фонду.

Про це розповів в ефірі каналу "Україна 24" народний депутат України від партії "Слуга народу" Андрій Мотовиловець, коментуючи отримання Україною траншу кредиту МВФ.

Читайте також: МВФ і тарифи: Шмигаль зробив приємний для українців прогноз

На запитання, які галузі потребують спрямування коштів МВФ найбільше, Мотовиловець відповів:

"Це, звичайно, промисловість. Переробна промисловість та хімічна промисловість – там досить багато статей для зростання. Треба дивитись кожну галузь окремо. Але ми наголошуємо на тому, що це спільна робота Кабміну і депутатів, бо депутат не має постійного контакту з цифрами з податкової, митниці, чи завозиться сировина, чи завозиться обладнання, чи збільшується потужність виробництва. Саме Кабмін має бути генератором цифр, а ми повинні критично до них ставитися і ухвалювати рішення, які потрібні економіці".

Популярні відео

Зазначимо, що 9 червня рада директорів МВФ офіційно затвердила програму співпраці з Україною. Загальна сума допомоги Україні - 5 млрд доларів протягом 18 місяців. Перший транш становить 2,1 млрд доларів.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі каналу "Україна 24" розповів, що президент України Володимир Зеленский домовився про збільшення першого траншу МВФ від 1,9 до 2,1 млрд доларів.

Джерело Україна 24