МВФ і тарифи: Шмигаль зробив приємний для українців прогноз

Фонд не чекає від України підвищення цін на газ

МВФ і тарифи: Шмигаль зробив приємний для українців прогноз

Українці в наступному опалювальному сезоні можуть менше заплатити за комунальні послуги.

Про це розповів в ефірі каналу "Україна 24" прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, у новій програмі співпраці України з Міжнародним валютним фондом немає жорстких вимог щодо конкретних речей, зокрема, щодо підвищення комунальних тарифів в Україні.

"Є прописані дорожні карти тих кроків, які потрібні Україні - антикорупційні речі, зважена грошова бюджетна політика. Щодо якихось змін цін і тарифів – це теж не прописано. Воно і не може бути прописано, це внутрішня справа України", - сказав глава уряду.

Популярні відео

Читайте також

Водночас Шмигаль зазначив, що в Україні ціни на електрику, газ і опалення ринкові.

"В тарифах на опалення все ще ціна на газ закладена, наприклад, 6500 гривень. За фактом, ринкова ціна газу сьогодні складає 3200, і не видно перспектив її значного зростання. Чому українці в наступному опалювальному сезоні мають переплачувати за опалення, якщо в тарифах закладено 6500 грн за газ? Тут постає питання в тому, щоб ми ставили справедливу ціну. Якщо ціна падає, то вона має падати і для населення в тому числі і в тарифі на опалення", - наголосив він.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі каналу "Україна 24" також розповів подробиці надання Україні допомоги МВФ в 5 млрд доларів.

Джерело Україна 24 Теги