В офісі Саакашвілі придумали, як заохотити внутрішніх інвесторів

У Раді реформ пропонують змінити податкову політику

В офісі Саакашвілі придумали, як заохотити внутрішніх інвесторів

У Раді реформ, головою якої є Міхеіл Саакашвілі, запропонували змінити систему оподаткування для залучення внутрішніх інвестицій. Про це заявив заступник голови виконкому Ради реформ Олександр Ольшанський в ефірі каналу "Україна 24".

"У людей гроші є, вони можуть інвестувати, створювати нові робочі місця. Але для цього потрібно дві речі: потрібно, щоб вони вірили в майбутнє, і потрібно, щоб людям була зрозуміла податкова політика і вони знали, що їх інвестиції будуть захищені. Хочу підкреслити, що внутрішні інвестиції для України набагато, набагато важливіші, ніж зовнішні.

Ми на першу Раду реформ виноситимемо питання про впровадження в країні податку на виведений капітал і про скасування податку на прибуток. Тобто якщо гроші підприємство реінвестує, то воно не сплачує податок. Це дуже швидко змінить ситуацію з внутрішніми інвестиціями в цілому", — сказав він.

Читайте також

Популярні відео

Раніше голова виконкому Ради реформ Міхеіл Саакашвілі представив "Офіс простих рішень і результатів" і розповів про мету створення цього офісу.

Джерело Україна 24 Теги