Саакашвілі назвав три головні напрями реформ

Реформи - це те, що люди відчувають на собі. Якщо люди задоволені - то це реформи

Саакашвілі назвав три головні напрями реформ

Голова виконавчого комітету Ради реформ Михайло Саакашвілі в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про головні сфери, які потребують реформування.

«У мене 15-20 людей в основному молоді, але є і досвідчені люди. Ми готуємо в першу чергу для президента, для уряду, для Ради наші пропозиції. У нас є конкретні плани. Я не пропоную ніяких часткових заходів. Я не вірю в часткові заходи, в косметичні речі. Або ми хочемо щось робити, або... Реформи - це те, що люди відчувають на собі. Якщо люди задоволені - то це реформи», - зазначив Саакашвілі.

Читайте також: Скандал через призначення Саакашвілі: політик відповів на протести Грузії

За його словами, у Києві ще щось чутно про реформи, що щось відбувається, змінюється, але в регіонах не тільки не стало краще, але стало гірше.

«На місцях все суди, все місцеві правоохоронці «у кишенях» князьків. Якщо ми не будемо робити реальних швидких змін, то країни може не бути. У нас немає часу, вчора-позавчора все треба було зробити. Ми будемо пропонувати радикальну митну реформу, пропонувати взагалі міняти інвестиційний клімат країни і будемо пропонувати податкову реформу, тому що 80% бізнесменів говорять про проблеми в податковій системі», - наголосив голова Ради реформ.

Популярні відео

Нагадаємо, голова виконавчого комітету Ради реформ Міхеіл Саакашвілі в ефірі "Україна 24" розповів, як українські еліти завадили йому стати віцепрем'єр-міністром України.

Джерело Україна 24 Теги