Забороняють все, що любиш - банкір про програму МВФ для України

Українці не розуміють, що таке МВФ, вважає Сергій Фурса

Забороняють все, що любиш - банкір про програму МВФ для України

Міжнародний валютний фонд для України є своєрідним "фітнес-тренером", який допомагає їй подолати наслідки нездорового способу життя.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" розповів інвестиційний банкір Сергій Фурса.

"Люди не розуміють, що таке МВФ. Для прикладу: уявіть собі, що вранці ви побачили себе в дзеркалі, ви вже 200 кг ваги набрали, у вас задишка, у вас серце, ви не знаєте, що робити, і ви йдете до тренера-лікаря. А він каже: ну, слухай, тобі не подобається, який ти зараз. Чому це сталося? Тому, що вів нездоровий спосіб життя. Ти пив, їв, коли завгодно, спортом не займався, мало спав. Давай я тобі напишу програму, як зробити, щоб ти став нормальною людиною. Бредом Піттом ти не станеш, але хоча б наблизишся до того, щоб дихати нормально і тобі посміхалися. Але це боляче", - зазначив Фурса.

Читайте також

За його словами, Україні в даній ситуації "починають забороняти все, що ти любиш".

"Ви повинні вранці займатися спортом, ви не можете їсти тортики перед сном, треба менше пити, обмежувати все. Якщо хочете як зазвичай - то йдіть до своїх друзів, з якими добре проводили час, але потім не повертайтеся до мене. Те ж саме і програма МВФ для України. Не треба їсти цукерки перед сном", - зазначив банкір.

Популярні відео

Нагадаємо, інвестиційний банкір Тарас Козак в ефірі каналу "Україна 24" розповів, як Україна витратить гроші від МВФ.

Джерело Україна 24 Теги