У Кабміні розповіли, кому в Україні продовжать субсидії

Верховна Рада ще в березні ухвалила закон, який регулює виплати під час карантину

У Кабміні розповіли, кому в Україні продовжать субсидії

Всім домогосподарствам в Україні, які отримували субсидію в минулому опалювальному періоді, наступне переоформлення здійснять без додаткового звернення людей. Під час карантину субсидій українців не позбавлятимуть.

Про це розповів в ефірі каналу "Україна 24" заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко.

"Верховна Рада ще в березні прийняла закон, який, по-перше, заборонив організаціям-надавачам послуг застосовувати пеню, нарахування штрафів, а також інших речей, і відключати від послуг ЖКГ у разі невчасного внесення плати. По-друге, заборонено в період карантину позбавляти права на отримання субсидії", - нагадав Музиченко.

Популярні відео

По-третє, за його словами, всім домогосподарствам, які отримували субсидію в минулому опалювальному періоді, тобто станом на квітень 2020 року включно, наступне переоформлення здійснять без додаткового звернення людей – виключно за наявною інформацією в органах соціального захисту населення.

Читайте також

Нагадаємо, заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко в ефірі каналу "Україна 24" також роз'яснив процедуру визначення суми субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у період карантину

Джерело Україна 24 Теги