Субсидії під час карантину: в Мінсоцполітики зробили роз'яснення

Загальні правила отримання субсидій в період карантину не можуть працювати

Субсидії під час карантину: в Мінсоцполітики зробили роз'яснення

Заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко в ефірі каналу "Україна 24" роз'яснив процедуру визначення суми субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у період карантину.

За інформацією заступника міністра, на сьогоднішній день субсидію на кінець опалювального сезону отримували майже 3,5 млн домогосподарств.

"Розуміючи те, що загальні правила отримання субсидій, які базуються на вивченні доходу за попередні 6 місяців, в період карантину не повинні і не можуть працювати, було внесено зміни ще в кінці березня – постановою уряду було прийняте рішення, що для тих громадян, які втрачають роботу, які обліковуються в центрі зайнятості як безробітні, оформлюють допомогу по безробіттю для призначення субсидій, враховуються доходи у розмірі власне допомоги по безробіттю, які вони отримують на сьогоднішній момент", - зазначив Музиченко.

Читайте також: В Україні запропонували змінити правила надання субсидій через карантин

Урядовець розповів, як швидко можна отримати субсидію після звернення:

"Є процедура вивчення майнового і матеріального стану отримувача субсидій. Є певний термін, у який розглядаються документи. Це 10 днів. Якщо рішення передбачає певні обставини, наприклад, у людини дві машини, дві квартири, але втрачений дохід, це все має визначити інспектор. Між моментом звернення і безпосередньо виплатами може пройти орієнтовно 10 днів".

Популярні відео

Нагадаємо, раніше заступниця міського голови Сум Олена Дмитрівська в ефірі каналу "Україна 24" розповіла, які головні помилки роблять українці, які подають запит на надання субсидії щодо сплати комуналки.

Джерело Україна 24 Теги