В "Слузі народу" розповіли, куди підуть гроші на боротьбу з коронавірусом

Нардеп пояснила, як будуть підтримувати реальний сектор економіки

В "Слузі народу" розповіли, куди підуть гроші на боротьбу з коронавірусом

Гроші зі стабілізаційного фонду боротьби з коронавірусом в Україні будуть спрямовані в реальний сектор економіки для створення нових робочих місць.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" розповіла нардеп від партії "Слуга народу", член парламентського комітету з питань бюджету Леся Забуранна.

"Ми зберегли життя людей за рахунок виваженої політики. Зараз, коли ми бачимо, що ситуація з коронавірусом під контролем, ми не ховаємо гроші з фонду (стабілізаційного – ред.). Ми спрямовуємо ці гроші у реальний сектор економіки", - заявила Забуранна.

Читайте також

За її словами, ці гроші будуть генерувати 64 тис. робочих місць.

"Ми спрямували кошти не лише на людей, які є офіційно безробітними. Є програма, яка підтримує людей за ініціативою роботодавця, який апелює до Фонду зайнятості, і так звана програма підтримки людей по частковому безробіттю", - зазначила депутат.

Популярні відео

Раніше Верховна Рада внесла зміни до держбюджету на 2020 рік, створивши стабфонд для боротьби з наслідками коронавірусу в Україні. Для цього було виділено 64,7 млрд грн за рахунок скорочення низки інших видатків держбюджету.

За даними Міністерства фінансів, на 1 червня з фонду витратили 27 млрд грн.

Джерело Україна 24 Теги