Транспорт після карантину: експерт дав невтішний прогноз щодо цін

Експерт у сфері транспорту розповів, чи зміняться ціни на літаки, поїзди та автобуси найближчим часом

Транспорт після карантину: експерт дав невтішний прогноз щодо цін

Чи підвищаться ціни на пасажирські міжміські перевезення, розповів директор Центру транспортних стратегій Сергій Вовк в ефірі каналу "Україна 24".

"На перших етапах, як ми бачимо, ціни тримаються на колишньому рівні. Головна причина цього в тому, що поки немає великого попиту на послуги перевезень. І поки попиту немає, говорити про те, чи будуть зростати ціни, рано. Що стосується залізниці, то було прийнято політичне рішення про те, що тариф на перевезення не підійматимуть. про це була заява міністра", — сказав він.

Читайте також

Експерт додав, що міжобласні перевезення контролювати найскладніше — як з точки зору дотримання санітарних заходів, так і з точки зору адекватної ціни. Тому недобросовісні перевізники можуть підіймати ціни, сказав Вовк.

"У довгостроковій перспективі ми повинні розуміти, що всі ціни зростуть. Це стосується й авіаперевезень, і потягів, і маршруток, бо банально їх спроможність перевезень знизилася в рази", — додав експерт.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше в ефірі "Україна 24" міністр інфраструктури України Владислав Криклій заявив, що в Україні не можна підвищувати тарифи на пасажирські та вантажні перевезення "Укрзалізниці" до моменту підвищення їх якості. 

Джерело Україна 24 Теги