У Пенсійному фонді рекордний дефіцит — ексміністр

Колишній міністр соцполітики заявив, що в українців вкрали два місяці індексації пенсій

У Пенсійному фонді рекордний дефіцит — ексміністр

Ексміністр соціальної політики Павло Розенко прокоментував реформу пенсійної системи і рішення індексувати пенсії щорічно з 1 березня в ефірі каналу "Україна 24".

"Проблема в тому, що нинішня влада та уряд затримали індексацію пенсій і провели її не 1 березня 2020 року, а 1 травня. Фактично у пенсіонерів вкрали два місяці індексації. Я не бачу за цими заходами нових підходів до реформування пенсійної системи", — заявив він.

Читайте також Пенсія може перейти у спадок: банкір назвав умову

Розенко розповів про рекордний дефіцит коштів в Пенсійному фонді.

"Чомусь ні президент, ні уряд не говорять, що минулого року дефіцит бюджету Пенсійного фонду становив 140 млрд гривень, а за 12 місяців нової влади виріс на 40% і становить 202 млрд гривень. Це рекорд за всю історію незалежності України, ніколи він не був настільки катастрофічним. Це наслідок того, що економіка обвалилася внаслідок дій влади, плюс ці ініціативи не були нормально прораховані", — сказав він.

Популярні відео

Раніше заступник міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Тетяна Сальникова в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла про три рівні пенсійної системи.

Джерело Україна 24 Теги