Україну чекає розквіт внутрішнього туризму - експерт назвав причину

Головред туристичного порталу вважає, що внутрішня туристична галузь підготовлена до дотримання карантинних заходів

Україну чекає розквіт внутрішнього туризму - експерт назвав причину

Головний редактор національного туристичного порталу Андрій Тичина в ефірі каналу "Україна 24" розповів, чого очікувати від внутрішнього туризму в Україні.

"Виїзний туризм я б не взявся оцінювати, невідомо, коли відновиться авіасполучення, коли відкриються кордони, є попередні дані, але краще говорити про внутрішній туризм. Внутрішній туризм очікує ренесанс саме у зв'язку з тим, що є обмеження на виїзд в інші країни", - сказав Тичина.

Популярні відео

Читайте також: Три різновиди туризму в Україні: експерт розповів, куди і за чим їхати

Експерт нагадав, що через коронавірус діють певні обмеження, є загальні правила, яких слід дотримуватися.

"Туроператори про це знають, вони тільки готуються почати активний сезон, пропонувати туристам різні напрямки. Готелі також тільки що відкрили свої двері повноцінно для туристів, і думаю, що вони ознайомлені з правилами і знають, як в тих умовах працювати з туристами", - сказав Тичина.

Зазначимо, під час робочої поїздки до Хмельницької області 3 червня президент Володимир Зеленський анонсував презентацію регіональних проектів в галузі туризму, які можуть бути цікаві інвесторам.

Нагадаємо, раніше політолог Олег Саакян в ефірі каналу "Україна 24" висловив думку, що представники сфери туризму в Україні не будуть в цьому році боротися за клієнтів.

Джерело Україна 24 Теги