Митний терор продовжується – нардеп про долю "євроблях"

Митна служба створила багато проблем людям при визначенні податку на додану вартість

Митний терор продовжується – нардеп про долю "євроблях"

Членкиня парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики народна депутатка Ніна Южаніна в ефірі телеканалу «Україна 24» розповіла про проблеми з нерозмитненими автомобілями.

«Щодо митних правил при розмитненні автомобілів – діє закон, який був ухвалений Верховною Радою VIII скликання. Закон, який як компромісний варіант вирішував усі питання. Єдине, з чим я дуже погоджуюся, що певний митний терор існував, і він був найболючішим при визначенні митної вартості ціни і тоді, коли почали діяти закони, і зараз це продовжується», - зазначила Южаніна.

За її словами, за рік роботи нової влади змін у питанні розмитнення «євроблях» немає.

«Тоді виконуючий обов’язки керівника митної служби, митного напрямку в ДФС Віктор Кривіцький створив багато проблем людям при визначенні податку на додану вартість. І за всі місяці, поки працює нова влада, ніяких зрушень у цьому питанні немає», - наголосила нардеп.

Популярні відео

4 червня під Кабміном проходить акція власників нерозмитнених автівок. Вони вимагають негайно надати висновки щодо комплексного закону про доступне розмитнення для подальшого голосування у комітеті Верховної Ради, припинити "терор громадян, які їздять на авто з європейською реєстрацією в Маріуполі, проконтролювати припинення знущання митників над громадянами України на Закарпатті, котрі приїжджають з заробітків з Європи".

Джерело Україна 24 Теги