На ринку енергетики хаос і вакханалія – нардеп озвучив проблеми

Проблеми на енергоринку не йдуть на користь ні державі, ні споживачам

На ринку енергетики хаос і вакханалія – нардеп озвучив проблеми

Нардеп від фракції «Батьківщина» Олексій Кучеренко в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив про управлінський хаос в енергетичній сфері і нерозуміння, хто за що відповідає.

«В цій ситуації НКРЕКП, яка нібито незалежна і нікому не підпорядковується, Антимонопольний комітет, який має суперповноваження і не використовує їх - вони допустили повну вакханалію на енергетичному ринку. З ринку спекулянти останні 5 місяців вимивали гроші, які ми з вами платили. А ці гроші не доходили до «Енергоатому», до держпідприємства «Гарантований покупець», до шахтарів, до теплової генерації», - зазначив нардеп.

Читайте також: Депутат назвала головну причину кризи в українській енергетиці

За його словами, політики, які кричать про порятунок «Енергоатома», самі і брали участь в тіньових схемах вимивання грошей на ринку енергетики.

Популярні відео

“Це те, що відбувається на енергоринку. Я передав секретарю РНБО Данилову ці матеріали офіційно. Хай реагують. Добре, коли на ринку конкурують, конфлікти нікому не потрібні. Але на кожному ринку мають бути органи, які відстежують дотримання конкуренції, захист споживача, не допускають зловживання монопольним становищем. У нас втрачені повністю ці інституції, ринок перетворився на вакханалію. І сьогодні це не іде на користь ні державі, ні споживачам», - наголосив Кучеренко.

Нагадаємо, в ефірі каналу "Україна 24" позафракційна народна депутатка, членкиня парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Вікторія Гриб розказала, що в Україні сьогодні можуть збанкрутувати підприємства, що працюють в галузі енергетики, і тоді країні загрожує втрата енергонезалежності.