"Тільки на грошах МВФ ми далеко не заїдемо" — депутатка запропонувала рішення

Депутатка Вікторія Гриб розповіла про необхідність вирішити питання з зеленими інвесторами

"Тільки на грошах МВФ ми далеко не заїдемо" — депутатка запропонувала рішення

Україні не вистачить грошей МВФ, тому необхідно залучати інвестиції. Про це заявила позафракційний народний депутат України, член парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Вікторія Гриб в ефірі каналу "Україна 24".

"Ми бачимо, що неможливо уряду виконати всі рішення без втручання президента і РНБО (мова про засідання робочої групи РНБО з питань функціонування енергетичної сфери — ред.). Якщо рухатися хаотично, як ми робили дев'ять місяців, це призведе не просто до кризи, а до колапсу. Сподіваюся на те, що РНБО зробить все можливе для виконання антикризового плану дій", — сказала вона.

Читайте також

За словами Гриб, інвестори зеленої енергетики просять зустрічі з президентом і звертаються з листом, на сьогодні зобов'язання з боку держави не виконуються.

Популярні відео

"Ми ж розуміємо, що зможемо в майбутньому не побачити інвестицій. А це призведе до дефолту, оскільки тільки на грошах МВФ ми далеко не заїдемо. Гравці ринку йдуть назустріч уряду, вони готові на те, щоб знизити той тариф, який був для них погоджений на кілька років. Але кожен інвестор хоче мати гарантії, і як раз поки не можуть знайти консенсус в цьому плані. На 80 млрд гривень (запропонована зеленими інвесторами економія протягом декількох років — ред.) вони готові сьогодні піти назустріч на користь Україні. Сподіваюся, що вирішимо проблеми з інвесторами", — сказала депутатка.

Раніше Вікторія Гриб в ефірі каналу "Україна 24" назвала головну причину кризи в українській енергетиці.

Джерело Україна 24 Теги