"Будемо платити Росії": Ляшко забив на сполох через кризу в енергетиці

За словами політика, українська енергетика сьогодні коштує дешевше, ніж молдавська

"Будемо платити Росії": Ляшко забив на сполох через кризу в енергетиці

В енергетиці України сьогодні склалася катастрофічна ситуація, Росія може отримати над нею повний контроль.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" розповів лідер Радикальної партії України Олег Ляшко. За його словами, "катастрофа не тільки в АЕС, але і в тепловій генерації".

Політик заявив, що відповідати за таку ситуацію мають голова парламентського комітету з питань енергетики і ЖКГ Андрій Герус, ексміністр енергетики Олексій Оржель та експрем'єр Олексій Гончарук.

"Вони несуть повну відповідальність за зростання тарифів і за колапс, за те, що українська енергетика на межі виживання. Якщо не будемо давати роботу своїм шахтарям - будемо платити російським. І Росія матиме повну гегемонію і вплив на енергетичну ситуацію в Україні. Ці люди повинні піти під суд, але вони продовжують впливати, зокрема, голова НКРЕКУ Валерій Тарасюк. Бездіяльність цього органу призвела до того, що наша енергетика коштує дешевше, ніж молдавська", - заявив Ляшко.

Читайте також

Лідер Радикальної партії навів приклад "Центренерго" - "в кращі часи інвестори хотіли купити за 1,5 млрд доларів, але ситуація доведена до того, що зараз 50 млн ніхто не дасть".

Популярні відео

Нагадаємо, раніше політолог Кирило Сазонов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чому варто заборонити імпорт електроенергії з Росії.

Джерело Україна 24 Теги