Україна чекає грошей від МВФ — економіст назвав дату отримання

Інвестбанкір розповів, хто ще готовий надати фінансову допомогу Україні

Україна чекає грошей від МВФ — економіст назвав дату отримання

Україна може отримати гроші Міжнародного валютного фонду 6 червня. Про це розповів інвестиційний банкір Сергій Фурса в ефірі каналу "Україна 24".

"Ніякого затягування із виділенням грошей МВФ Україні немає. Є певні бюрократичні процедури. Після ухвалення і підписання ("антиколомойського" — ред.) закону якраз потрібно 2-3 тижні, щоб це сталося. Вже важливий сам факт, що на раду директорів це питання виноситься. Це означає, що рішення точно буде прийнято 5 червня це рішення буде прийнято. Певно, 6 червня ми отримаємо гроші", — сказав він.

Фурса додав, що інші інституції теж почали розблоковувати допомогу.

"Плюс вже розблокована інша допомога – ЄС також погодив, що відразу надійде транш на 500 млн євро з програмою макрофінансової допомоги, який був заблокований понад рік. І від Світового банку ми маємо найближчим часом отримати плюс мінус 350 млн. Зараз, враховуючи те, що ми знову повернулися до співпраці з МВФ, Україна як держава може вийти на ринок і залучити інвесторів за рахунок єврооблігацій 1-1,5 млрд дуже легко, якщо вони робитимуть це найближчим часом", — сказав він.

Читайте також

Популярні відео

Нагадаємо, МВФ підтвердив готовність виділити Україні 5 млрд доларів в рамках програми stand-by на наступний день після підписання так званого "антиколомойського" закону президентом — 22 травня. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що гроші надійдуть трьома траншами: перший розміром 1,9 млрд доларів в червні, другий 1,6 млрд доларів восени, і третій в наступному році — 1,5 млрд доларів.

Раніше інвестиційний банкір Тарас Козак розповідав, як Україна витратить гроші від МВФ.

Джерело Україна 24 Теги