Антикризова програма Кабміну небезпечна для України - економіст дав пояснення

Експерт розповів, чи прийме парламент програму уряду з подолання наслідків коронавірусу

Антикризова програма Кабміну небезпечна для України - економіст дав пояснення

Рада не ухвалить програму уряду про стимулювання економіки для подолання негативних наслідків, викликаних COVID-19. Таку думку озвучив інвестиційний банкір Сергій Фурса в ефірі каналу "Україна 24".

"Програму уряду Верховна Рада навряд чи затвердить, всі сприймають його програму досить негативно. Загалом, поки що уряд не дуже допомагав, скоріше бізнесу помагало те, що у нас карантин у дуже light-версії у порівнянні з європейським", — сказав він.

Експерт вважає, що ця програма може піти не на користь Україні. 

"Мене особисто дуже лякають тези про економічний націоналізм, тому що ним приховують речі, які дуже шкодять економіці. Протекціонізм завжди шкодить будь-якій економіці, яка його застосовує, бо з одного боку, це підвищує ціни, з іншого боку, якщо ви для якихось країн вводите обмеження, то інші країни вводять обмеження щодо вас. Як результат, уже страждає ваш експорт", — сказав він.

Читайте також

Популярні відео

Раніше політолог заявив в ефірі каналу "Україна 24", що країна для порятунку економіки має проводити політику економічного націоналізму, яка передбачає підтримку вітчизняного виробника.

Джерело Україна 24 Теги