Ринок електроенергії: ДТЕК відповів на звинувачення в обвалі цін

У компанії заявили, що в ситуації на ринку винні спекулянти

Ринок електроенергії: ДТЕК відповів на звинувачення в обвалі цін

Енергохолдинг ДТЕК пригрозив судом Національній комісії держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) через звинувачення регулятора в штучному обвалі цін на електроенергію.

Відповідну заяву зробив в ефірі каналу "Україна 24" генеральний директор "ДТЕК Енерго" Дмитро Сахарук.

"Регулятор перекладає ситуацію з хворої голови на здорову, звинувачення не відповідають дійсності. Регулятор повинен вибачитися найближчим часом, ми залишаємо за собою право звернутися до суду", - підкреслив Сахарук.

Читайте також

Генеральний директор "ДТЕК Енерго" зазначив, що ціну обвалив не виробник електроенергії, а "трейдери, які впродовж 30 днів системно знижували суму заявок".

"Виробник виходить на ринок і не може продати електроенергію. Там засіли спекулянти, а ми платимо податки, зарплати, постачальникам запчастин, дизеля. З боку споживача потрібне стабільне постачання, але спекулянти обвалили ціни. Регулятор в упор не бачить того, що відбувається, він повинен встановити зрозумілі правила і покарати тих, хто їх не виконує", - додав він.

Зазначимо, що НКРЕКУ звинуватила енергохолдинг ДТЕК у маніпуляціях на "ринку на добу вперед" (РДВ), які призвели до обвалу цін на електроенергію.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше позафракційний народний депутат України Вікторія Гриб в ефірі каналу "Україна 24" назвала головну причину кризи в українській енергетиці.

Джерело Україна 24 Теги