В Україні хочуть відремонтувати сотні мостів: "Укравтодор" повідомив деталі

В "Укравтодорі" назвали кількість аварійних мостів в Україні, які потребують капітального ремонту

В Україні хочуть відремонтувати сотні мостів: "Укравтодор" повідомив деталі

В "Укравтодорі" заявили, що 10 тисяч мостів в Україні вимагають ремонту. У зв'язку з цим оприлюднена Національна програма відновлення мостів, на яку потрібно майже 30 млрд гривень. Подробиці розповів глава "Укравтодору" Олександр Кубраков в ефірі каналу "Україна 24".

"У нас основні мости будувалися в 60-х роках. Зараз термін їх експлуатації закінчується, і щороку кількість аварійних мостів додається. Фокус нашої програми — це приблизно 1,5 тисячі мостів, які можуть впасти, як нещодавно в Нікополі. Їх потрібно реконструювати в найближчі 5 років. Коли ми говоримо про фінансування в 30 млрд на ці 1,5 тисячі мостів, ми не враховуємо позакласові мости (Запорізький міст, будівництво нового мосту в Кременчуці, будівництво нового мосту в Миколаєві). Є п'ять категорій оцінки стану мостів. найнебезпечніші - аварійні мости. Ми будемо рухатися по цій класифікації. Ідея в тому, щоб відремонтувати спочатку ці мости", — сказав він.

Також Кубраков розповів про плани з ремонту мостів на найближчий рік.

"Ми затверджуємо абсолютно нову програму, вона буде вимагати окремого фінансування. Але навіть в рамках цього року ми плануємо зробити капремонт або реконструкцію 73 мостів. Також ми починаємо оголошувати процедури щодо 30 мостів, на які є проєктна документація. Для порівняння, за попередні 10 років було капітально відремонтовано 300 мостів, а зараз за 1 рік 100 мостів", — розповів голова "Укравтодору".

Читайте також

Популярні відео

Раніше в "Укравтодорі" анонсували тисячі нових вакансій для українців.

Джерело Україна 24 Теги