Україна отримала шанс для економічного ривка - економіст назвав умову

Країні потрібні український літак, локомотив, вагони, електрокари, зазначив Андрій Новак

Україна отримала шанс для економічного ривка - економіст назвав умову

Економіст Андрій Новак в ефірі каналу "Україна 24" розповів, що Україна має можливості для економічного ривка, і назвав необхідні умови для цього.

"Треба спочатку робити національні програми виробництва товарів. Український літак, український локомотив, українські вагони, електрокари і так далі. Товарні державні програми, а не галузеві, тому що держава самостійно не виробляє кінцевий продукт", - зазначив Новак.

Читайте також: Грошей МВФ не вистачить - ексміністр про кризу в Україні

За словами економіста, тільки товарний підхід є сучасним, оскільки галузевий - це "підхід 50-річної давності".

"Зараз всі країни зрозуміли, що розміщувати виробництво в Китаї, тому що так дешевше - неправильний підхід. Всі країни йтимуть іншою стратегією - максимально повертати виробництво на свою територію. І ми це теж повинні робити. Це кризовий момент, який нам повинен дати можливість, зокрема, для економічного ривка. Але якщо ми будемо знову плисти за течією, як це зараз відбувається, ми цей кризовий момент не використаємо для своїх стратегічних цілей", - зазначив експерт.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше колишній прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі каналу "Україна 24" розповів, як Кабінет міністрів в умовах кризи повинен допомагати бізнесу.

Джерело Україна 24 Теги