Грошей МВФ не вистачить – ексміністр про кризу в Україні

Олександр Данилюк вважає, що влада недооцінила глибину кризи

Грошей МВФ не вистачить – ексміністр про кризу в Україні

Україні не вистачить кредиту, отриманого від Міжнародного валютного фонду, щоб залатати дірку в державному бюджеті.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" заявив колишній міністр фінансів України, екссекретар Ради нацбезпеки та оборони Олександр Данилюк.

"Я думаю, ще зарано радіти. Треба розуміти, що криза глибока. Добре, що перший транш надходитиме зараз, але цього буде недостатньо. Уряд зараз повинен шукати інші джерела надходжень, щоб профінансувати потреби бюджету. 300 млрд гривень дефіциту цим траншем точно не перекрити. Треба долучати гроші Світового банку, Європейської комісії. По Єврокомісії навіть вже є рішення", - заявив ексміністр.

Читайте також

На думку Данилюка, уряд недооцінив ефект кризи, тому владі потрібно буде знову переглядати держбюджет, зменшувати видатки і шукати додаткового фінансування.

Як відомо, президент Володимир Зеленський 21 травня підписав закон про банківську діяльність, відомий як "антиколомойський закон". Це відкрило шлях до отримання Україною нового траншу кредиту від МВФ за програмою stand-by.

Популярні відео

Нагадаємо, інвестиційний банкір Тарас Козак розповів в ефірі каналу "Україна 24", як Україна планує розпорядитися отриманими від МВФ коштами.

Джерело Україна 24 Теги