Ляшко запропонував створити в Кабміні нове міністерство

Політик заявив, що Україну перетворюють на країну, яка торгує сировиною

Ляшко запропонував створити в Кабміні нове міністерство

В Україні необхідно створити окреме Міністерство промислової політики, щоб експортувати за кордон не сировину, а готову продукцію.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" заявив лідер Радикальної партії України Олег Ляшко.

"Міністерство промислової політики обов’язково має бути. Сьогодні в Мінекономіки навіть немає профільного заступника міністра з промислової політики. Промислове виробництво в Україні знищено. Перетворюють Україну на країну, яка торгує сировиною. Треба окреме міністерство, тому що промислова політика має бути пріоритетом – треба не сировину продавати, а готову продукцію", - наголосив він.

Читайте також

За словами Ляшка, Міністерство промполітики має боротися за робочі місця і за експортний потенціал українських експортно орієнтованих підприємств.

"ЄС загороджувальні мита ставить проти нашої продукції, наприклад, металургійної. На американський ринок ми не можемо потрапити. З нас витягують лише сировинну продукцію. А чому ми маємо бути дійною коровою для когось, замість того щоб створювати робочі місця в країні, переробляти продукцію, заробляти валюту і давати людям зарплату", - зазначив лідер Радикальної партії.

Як відомо, Міністерство промислової політики існувало в Україні з 2012 по 2014 рік. Його головним завданням була розробка та реалізація державних програм розвитку промисловості, визначення подальших напрямів розвитку промислового сектору економіки.

У 2014 році відомство було приєднано до Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі "Україна 24" заявив, що в української енергетичної системи лише 5% ймовірності, що вона виживе.

Джерело Україна 24 Теги