Україні потрібен економічний націоналізм: політолог навів яскравий приклад

Україна не повинна імпортувати велику кількість іноземних товарів, вважає Сергій Биков

Україні потрібен економічний націоналізм: політолог навів яскравий приклад

Україна для порятунку економіки має проводити політику економічного нацоналізму, яка передбачає підтримку вітчизняного виробника.

Таку думку висловив в ефірі каналу "Україна 24" політичний експерт Сергій Биков. За його словами, Україна не повинна імпортувати велику кількість іноземних товарів, які можна виробляти тут.

"Можемо скористатись досвідом Індії. В Індію зараз запустили великий вантажний потяг, локомотив французького виробника. Але влада запустила цього перевізника і локомотиви тільки за умови, що протягом двох років 90% комплектуючих для цих локомотивів вони вироблятимуть в Індії. Сьогодні Київ купує польські трамваї PESA. Чому Київ не закуповує львівські або дніпровські? Дніпровські трамваї сьогодні курсують Єгиптом, а ми купуємо польські", - зазначив Биков.

Читайте також

За словами експерта, Київ міг би закуповувати польські трамваї за умови, що PESA налагодить їх виробництво в Україні.

"Українські заробітчани в Польщі, які працюють на заводі PESA, нехай працюють тут і отримують ту саму польську зарплатню. Але вони сплачують податки в Україну і витрачають ці гроші в Україні, стимулюють українську економіку", - пояснив він.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше ексміністр економіки Тимофій Милованов в ефірі каналу "Україна 24" розповів, скільки грошей втрачає економіка України через карантин

Джерело Україна 24 Теги